Návrh, konstrukce, montáž průmyslových zařízení a kovových konstrukcí a údržba.

home

Trhy

Chemikálie

Ocel a železo

Ropa a plyn

Energie

Farmaceutické

Jídlo

Papír

Automobilový průmysl

PROFIL SPOLEČNOSTI

COSMIR Industrial Plant, se sídlem v Itálii, ale s indonéskou a Singapurskou pobočkou, působí v oblasti montáže a mechanické údržby průmyslových závodů, výroby komponentů pro chemický, farmaceutický, ocelářský, potravinářský, papírenský a energetický průmysl. Díky svým zkušenostem je schopen sloužit svým zákazníkům ve všech fázích realizace: design, kreslení ve spolupráci kvalifikovaných odborníků, montáž v dílně, montáž na místě a také údržba zařízení.

Máme výrobní zařízení schopné pokrýt celou řadu realizace součástí zařízení, jak strukturální, tak funkční součásti s formulacem "na klíč" pracují v sestavě a mechanické údržba průmyslových závodů, výroba komponentů pro chemický, farmaceutický, ocelářský, potravinářský, papírenský a energetický průmysl.

Stáhněte si náš profil společnosti (.pdf)

DĚJINY

COSMIR Industrial Plants byla založena v roce 1995 se sídlem v Monze a pokračuje v tradici rodinné společnosti. Společnost udržuje vysokou profesionalitu a aktualizuje, aby udržovala tempo ve světě, jako je průmyslový sektor, který se stále mění. Nyní je zájem COSMIR také adresován rozvojovým zemím.

Otevření pobočky v Indonésii je jasným znakem závazku COSMIR přijmout výzvy, které začínají nové ekonomiky. Prezentovat se na rostoucím trhu a konkurenceschopnosti se silou dovedností získaných v průběhu let a kvality zakořeněných v znalostech a dovednostech italského průmyslu.

“Non est quod timeas ne operam perdideris, si tibi didicisti.”
“Není tomu tak, že si myslíte, že jste zbytečně čas a úsilí, pokud jste se naučil pro sebe.”
Lucio Anneo Seneca

AKTIVITY:

COSMIR pracuje v oblasti montáže a údržby chemických, farmaceutických, ocelových, potravinářských, papírenských a energetických výrobků.

DESIGN

Naše společnost spolupracuje s designéry a zkušenými inženýry se specifickými zkušenostmi v našem oboru pro návrh všech našich úspěchů v krátké době. S využitím systémů CAD jsme schopni provádět projekt montáže nebo detailů, konstrukční a montážní výkresy, nákresy potrubí, provádění reliéfů pro schémata zpracování projektů a zařízení a také poskytovat pomoc požadovanou zákazníkem .

ÚDRŽBA

Činnost údržby zařízení pokrývá všechny aspekty, a to jak s jednotlivými tak naprogramovanými zásahy, jak z části hydraulického zařízení, tak z mechanické části, aby bylo možné správně fungovat jejich systémy a zabránilo se výrobnímu zastavení. Ručíme se s běžnou údržbou i mimořádnou údržbou, poskytujeme našim klientům kvalifikovaný personál a potřebné prostředky.

KONSTRUKCE A MONTÁŽ NA ZAŘÍZENÍ

Montážní práce na staveništi zahrnují montáž ocelových konstrukcí, instalaci různých typů zařízení a rozměrů, montáže prefabrikovaných trubek v naší dílně, konstrukce v práci tratí pro zvláštní stavbu nelze realizovat v naší dílny. Provádíme také montáž lineárního zařízení až po testování a uvedení do provozu.

KONSTRUKCE V PRACOVNÍCI

Výroba a konstrukce zařízení probíhá v naší dílně v Robbiate (LC) v Itálii, od roku 2015 máme také výrobní činnost v Tangerangu poblíž Jakarty. V těchto dílnách stavíme různá zařízení, jako jsou kompletní šmyk, výměníky tepla, potrubí plechů, digestoře, násypka, silo s topnými reaktory, atmosférické nádrže a nádrže s testováním podle PED 23/97 nebo certifikace ASME. Rovněž stavíme linky pro následnou instalaci na místě, a to buď z nerezové oceli nebo z plastu, počínaje konstrukčními výkresy a náčrty. V továrně také vyrábíme ocelové konstrukce pro podporu zařízení a potrubí, stejně jako veškeré doplňkové prvky pro rostlinné aktivity, jako jsou schody, chodníky, mřížové konstrukce, komíny a další. Tato zařízení jsou realizována jak pro přepravu v zahraničí, tak pro následnou montáž na místě.

PRACOVAT V ZAHRANIČÍ

Kromě činnosti vykonávané v Itálii podporuje COSMIR výstavbu a instalaci pro své zákazníky v zahraničí. COSMIR se podílí na realizaci různých závodů v lokalitách v Evropě a Asii, zajišťuje profesionalitu a vstřícnost svých zaměstnanců. Od roku 2013 společnost Cosmir otevřela pobočku v Indonésii a Singapuru, aby rozšířila své podnikání a hledala nové pracovní příležitosti a vyvážila své odborné znalosti a know-how v zemích s větší kapacitou pro rozvoj.

Galerie

Údržba zařízení

Výstavba zařízení

Konstrukce potrubí

Výstavba nových zařízení

Tanks construction

Konstrukce nádrží

Malé součásti

montáž a demontáž

Aktivity v oblasti zadávání zakázek

Construction machinery

BEZPEČNOST

Bezpečnost a prevence na pracovišti již dlouho získala primární význam v popisu společnosti, která působí ve stavebnictví, kde mohou být rizika velmi vysoká. Naše organizace provádí navrhování bezpečnosti, aktualizaci, hodnocení konkrétních rizik, určení preventivních opatření.


Jsme certifikováni podle normy OHSAS 18001, která osvědčuje dobrovolné uplatňování v naší organizaci systému zajišťujícího bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců a dodržování stávajících pravidel. Naši pracovníci jsou neustále vyškoleni a informováni o bezpečnosti, provádějí pravidelné školení a aktualizační kurzy.


Potřebujete více informací?

kontaktujte nás

“Ulteriora mirari, praesentia sequi.”
“Při pohledu do budoucnosti zůstaňte ve svém vlastním čase.”
Publio Cornelio Tacito

Kontakty

Cosmir S.r.l. IMPIANTI INDUSTRIALI
Via della Brughiera, 5
23899 Robbiate (LC) ITALY
Tel. +39 039 9281112 • +39 039 9281614

email

PT COSMIR INDUSTRIAL CONSTRUCTION
Kencana Tower, Level 2
Kebon Jeruk – Jalan Raya Meruya IIir N° 88
Jakarta Barat 11620 – INDONESIA
Phone +62 29553655 Fax +62 29553656

email

COSMIR Pte Ltd Industrial Construction
342B King George's Avenue
208575 SINGAPORE
Phone +65 9800 4723

email